טיפולים


בדיקה תקופתית ובריאות השיניים

חשוב להקפיד!!! להגיע כל חצי שנה או כפי שנקבע על ידי הרופא המטפל לבדיקה וניקוי שיניים לפי הצורך. כך תמנעו טיפולים מורכבים בעתיד! בדיקה בזמן מונעת הוצאות כספיות גבוהות וטיפולים מורכבים בעתיד ומאפשרת הצלת השיניים הטבעיות ומונעת צורך בביצוע טיפולי שורש, כתרים, שתלים ותותבות.

קרא עוד

ניקוי השיניים (שיננית)

ניקוי השיניים הינו טיפול מניעתי שמטרתו להסיר אבנית ורובד החיידקים (פלאק) המצטברים על פני השיניים בכדי למנוע נזק עתידי לשיניים וחניכיים. כמו כן ניקוי השיניים הינו טיפול חובה לפני הלבנת השיניים. טיפול ניקוי השיניים כולל הדרכה על צחצוח נכון, תרגול שימוש בחוט דנטלי וחשיבותם. ניקוי השיניים מונע עששת ו/או מגלה אותה בשלב מוקדם וכך מונע התפשטותה של העששת וסיבוכים עתידיים. וכמובן – הרגשת הניקיון ומראה הבוהק של השיניים אחרי הניקוי יגרמו לכם לחייך .

קרא עוד

סתימות ושחזורים

מה הם סתימות ושחזורים ומאיזה חומרים ניתן לבצע אותם

קרא עוד

טיפולי שיניים אסתטיים

טיפולי אסתטיקה נועדו לגרום למראה יפה של השיניים. ד"ר יצחק רגב מאמין שהאסתטיקה היא חלק בלתי נפרד מהפונקציה והביולוגיה של השיניים ושנקיטת צעדים למניעה של טיפולי שיניים מיותרים היינה חשיבות עליונה.

קרא עוד

כתרים

בשיניים שעברו טיפולי שורש ו/או כאשר חלק גדול מדי מכותרת השן נפגע- יש לבצע כתר. כתר הוא יחידה מלאכותית שנועדה להשלים ולתקן את תפקוד ומראה של שן שנפגעה.

קרא עוד

שיניים תותבות

אבדן שיניים עלול להתרחש בכל גיל במהלך החיים. שיניים תותבות הן מתקן מלאכותי אשר נועד להחליף בעת הצורך את השיניים הטבעיות.

קרא עוד

טיפולי שורש

טיפול שורש הינו טיפול שנעשה בשיניים בהן העששת חדרה דרך שכבת הזגוגית לתוך שכבת הדנטין והגיעה למוך השן

קרא עוד

שתלים (השתלות שיניים)

היום ישנם עשרות שיטות וסוגי שתלים. אנו נתאים עבורכם את השתל המתאים ביותר (למשל ישנם סוגי שתלים שבעזרתם אפשר למנוע השתלת עצם או הרמת סינוס).

קרא עוד

פחד מטיפול (רופא) שיניים- דרכי התמודדות

10%-20% מאוכלוסיה סובלים מפחד מטיפולי שיניים.

קרא עוד