שתלים (השתלות שיניים)

שתלים

נכון להיום השתלת שיניים היא הפתרון המועדף על המטופלים. מתרפאים מחוסרי שיניים מגלים מחדש מהי איכות חיים ובטחון עצמי באמצעות פתרון הנראה טבעי לעין ושומר על איזון הפה, מבנה תקין של לסתות ופנים.

השתלת שיניים היא תהליך מורכב ועדין הדורש תכנון קפדני ומיומנות רבה. המטופל שהחליט להשקיע זמן, כסף, אימונן ואפילו מעט כאב, רוצה לדעת שהוא בידיים הכי טובות. הנוסחה המוצלחת ביותר היא שילוב של רופא מנוסה, מכשור וציוד איכותיים, שיתוף פעולה מלא עם מעבדת שיניים איכותית ומרפאה אמינה בה ניתן למצוא כל אלה תחת קורת גג אחת.

שתלים הם פתרון לחוסר שן אחת או מספר שיניים.

היום ישנם עשרות שיטות וסוגי שתלים. אנו נתאים עבורכם את השתל המתאים ביותר (למשל ישנם סוגי שתלים שבעזרתם אפשר למנוע השתלת עצם או הרמת סינוס).

תוכנית הטיפול נבנית מראש על ידי צוות קבוע של רופא משקם, רופא משתיל וטכנאי שיניים. סוג, מיקום וכמות השתלים נקבעים על ידי הרופא המשתיל בכפוף לצילום CT ועל פי ראייתו השיקומית של רופא משקם. במעבדת שיניים יכינו עבורכם מראש (ברוב המקרים, לפי מצב הלסת) שיקום זמני כך שתצאו כבר ביום ההשתלה עם שיניים. בחלק נצטרך לחכות מספר חודשים לשיקום הפה.

קליטה נכונה של שתלים היא תנאי הכרחי להצלחה של שיקום הפה הסופי.

בשלב האחרון רופא שיניים העוסק בשיקום הפה יתחיל בתהליך השיקום על ידי לקיחת מידה או סריקת הנתונים בעזרת סורק אינרטאורלי  לשיקום הסופי. הנתונים יועברו למעבדת שיניים המאובזרת בציוד חדיש ומשוכלל בה יכינו עבורכם את השחזור המותאם בגודל, צורה, צבע וכמובן פונקציה. בפגישה הבאה רופא שיניים ירכיב לכם את השיניים החדשות וידריך אתכם בכללי שמירה על היגיינת הפה.

ישנם הרבה סוגים של שיקום קבוע ע"ג שתלים, כגון- כתרים מוברגים, כתרים מודבקים, תותבות על 2-4 שתלים או תותבות מוברגות (שיטת

 4-6ALL ON  )

אנו נסביר לכם את היתרונות והחסרונות של כל תוכנית ונבחר יחד מה היא התוכנית המתאימה ביותר לכל אחת ואחד – על פי מצב בריאותי וכספי.

לכל מתרפא יש פתרון מתאים!!!

במרפאת שיניים בירושלים של ד"ר יצחק רגב תקבלו 

תעודת אחריות ל - 5 שנים לכל שיקום.